Haziran 14, 2022

İÇİNDEKİLER

Polonya Vizesi

Polonya ülkesi; Orta Avrupa’da bulunan bir ülkedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Polonya’ya farklı amaçlar doğrultusunda seyahat etmek istiyorlarsa eğer vize almak durumundadırlar. Bu ülkeye seyahat edecek bireyler seyahat amaçlarına göre farkı kategorilerden vize başvurusu yapmak durumundadırlar.

Polonya ülkesinde yaşamak, çalışmak ve hayatını burada idame etmek isteyen ülke vatandaşlarının almaları gereken vize; Polonya D Tipi Çalışma vizesidir. Bu kategoriden başvuru yapmak isteyen bireyler kurumumuz ile iletişime geçebilirler.

Polonya ülkesine ‘’Öğrenci Vizesi’’ alarak seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri kurumumuzla iletişime geçmeden önce kabul mektuplarını temin etmek durumundadırlar.

Polonya’ya turistik ve ticari amaçlarla kısa süreli vize başvuruları yapmak içinde kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Dünya ülkelerine seyahat ederken ihtiyaç duyduğunuz vizeler konusunda dilediğiniz zaman tarafımıza ulaşabileceğinizi unutmamanızda fayda var. Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın!

VisaProve WhatsApp
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button