Ağustos 2, 2022

Hollanda Vize Randevuları Açık mı?

Bilindiği üzere, Hollanda Hükümeti; Türkiye’nin de dahil olduğu diğer ülkelerden yapılan vize başvurularında dış temsilciliklerine her ay belli bir sayıda vize başvurusu almaları konusunda direktif vermiştir. Bu durum her başvuru sahiplerinin istedikleri zaman vize başvurusu yapabilmelere engel bir durumdur.

Hollanda vize randevuları Ağustos ayı itibariyle Eylül ayının ikinci haftasına randevu vermektedir. Seyahat planlamanızı yapmadan önce randevuları kontrol etmeniz tavsiye edilir. yakın tarihte seyahat planlıyorsanız Eylül randevunuzu şimdiden alabilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak bireyler ileri randevularını almak ve başvurularını tamamlamak için bu tarihleri beklemek durumundadır. Hollanda’ya yapılacak kısa süreli seyahatleriniz için Yetkili Servis Birimi Harcı ödemesi yapılmalı ve ileri tarihli randevularınızın alınması gerekmektedir.

Planlanan seyahat için vize başvuru evraklarınızı randevuya yakın tarihte güncel tarihli olarak hazırlamak durumunda olduğunuzu hatırlatmamızda fayda var. Randevu alımlarınız ve ileri tarihli seyahatleriniz için vize başvuru süreçlerinizin organize edilmesi konusunda dilediğiniz zaman Visa Prove’a ulaşabileceğinizi unutmayın!

Kişiye özel müşteri temsilcilerinizle süreci sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz.

VisaProve WhatsApp
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button