Marhaba Services

marhaba services

Marhaba Services

Marhaba Services Dubai vize başvuruları BAE konsolosluk ve Elçilikleri resmi olarak vize hizmeti vermediği için Visa Prove bu vizeyi almak için akredite olan aracı kurumlar üzerinden vize başvurunuzu işleme aldırır. Vize başvuruları BAE Göç İdaresi tarafından onaylanır ve elektronik onay olarak iletilir. Başvuru için aracı kurum olarak tüm işlemlerinizi uzmanlarımız ile iletişime geçerek başlatabilirsiniz.

Türkiye’den Dubai seyahat etmek isteyen Birleşik Arap Emirlikleri hükümetinin Türkiye’ye uyguladığı vize prosedürü gereği ülkelerine seyahat etmeden önce elektronik vize alması gerekmektedir. Hususi Yeşil pasaport, Hizmet Gri Pasaport ve Diplomatik Siyah Pasaport hamilleri kişiler Dubai seyahatlerinde 180 günde 90 günü aşmama şartı ile vizeden muaf tutulmuştur. Seyahat amacını kanıtlayan belgeler ile vize almadan seyahat edebilirler.

Vize alan yolcuların Dubai’de Marhaba Services karşılama hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Karşılama servisleri ülke sınırlarından girişlerde sıra beklemeden birçok ayrıcalık sağlamaktadır.

Merhaba Servis hizmetlerinden yaralanabilmek için vize alındıktan sonra satın alınmış uçak biletleri iletilerek voucher belgesi temin edilebilir. Havalimanına iniş yapıldığı andan otele gidiş anına kadar hizmet alınabilir. Ayrıca karşılama ve dönüşlerde de özel salonlar, çocuk alanları, yiyecek ve içecek servis imkanları ayrıca tercihen şoför hizmeti de alınabilir.

Özel servis imkanlarından yararlanmak isteyen bireysel yolcular, gruplar veya ailece seyahat etmek isteyen kişilere özel aile paketleri sunulmaktadır.

Dubai vize başvuru işlemleriniz için Visa prove uzmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

  Vize Danışmanımız Sizi Arasın

  Aşağıdaki formu doldurun, vize danışmanımız sizi arasın

  VisaProve WhatsApp
  Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?
  Call Now Button