90 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

90 gün tek girişli dubai vizesi

90 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

90 gün tek girişli Dubai Vizesi için başvuruları BAE konsolosluk ve Elçilikleri resmi olarak vize hizmeti vermediği için Visa Prove bu vizeyi almak için akredite olan aracı kurumlar üzerinden vize başvurunuzu işleme aldırır. Vize başvuruları BAE Göç İdaresi tarafından onaylanır ve elektronik onay olarak iletilir. Başvuru için aracı kurum olarak tüm işlemlerinizi uzmanlarımız ile iletişime geçerek başlatabilirsiniz. 

90 gün tek girişli Dubai Vizesi Umuma Mahsus Bordo pasaport sahibi olan kişilerin başvuru yapabileceği Dubai vize türüdür. turistik, ticari toplantılar, aile arkadaş ziyareti için alınabilir ancak genellikle oturum alma, çalışma izni, aile birleşimi, eğitim gibi uzun süreli oturum vizesi almak isteyen kişilerin başvuru yaptığı vize türüdür.

Başvuru için yeterli süresi olan Umuma Mahsus Bordo pasaport renkli olarak taratılması yeterlidir. Vize pasaporta basılmadığı için evrak asılları gelmesi, konsolosluklara şahsen gidilmesi gibi durumlar gerekli değildir sadece mail olarak iletmesi yeterlidir. Vize elektronik ortamında işleme aldırılır ve sonuçlandığında PDF olarak elektronik vize mail ile iletilebilir. Bu elektronik Dubai vizenin çıktısı alınması yeterlidir.

Türkiye’den Dubai seyahat etmek isteyen Birleşik Arap Emirlikleri hükümetinin Türkiye’ye uyguladığı vize prosedürü gereği ülkelerine seyahat etmeden önce elektronik vize alması gerekmektedir. Hususi Yeşil pasaport, Hizmet Gri Pasaport ve Diplomatik Siyah Pasaport hamilleri kişiler Dubai seyahatlerinde 180 günde 90 günü aşmama şartı ile vizeden muaf tutulmuştur. Seyahat amacını kanıtlayan belgeler ile vize almadan seyahat edebilirler.

90 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi Gerekli Evraklar

 • Pasaportun (En az altı ay geçerli) kişisel bilgilerin yer aldığı renkli taratılmış ön yüzü
 • Ödeme yapıldığına dair dekont (Günlük kur üzerinden teyit alarak ödeme yapılır.)
 • Dubai vizesi için imzalı taahhütname (Taratıp iletilmektedir.)
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerden taratılmış oturum kartı

Vize sonuçlandığı tarihten itibaren 58 gün geçerlilik süresi başlatılır bu vize ile ülkeye giriş yapıldığında 90 günlük kalış hakkı verilir. Eğer kişiler Dubai’ye oturum almak için seyahat edildiyse BAE Göçmenlik ofisi tarafından oturum başvuru sonuçlanana kadar yeterli süreye sahip olduğu için bu vize tercih edilmelidir.

Oturum alma çıkış süreleri kısa dönem vizeleri ile yeterli olmadığı için oturum almak isteyen kişiler mutlaka 90 gün tek girişli vize alıp seyahat etmeleri önemle tavsiye edilmektedir.

Vize başvurusu için gerekli olan belgeleri Visa Prove temsilcilerine iletildiğinde talebe uygun olarak uzun süreli tek girişli olarak işleme alınır. 90 tek girişli vize ülkeye giriş yapıldığında vizenin tek giriş hakkı kullanılmış olur. Vizenin bitiş süresi olsa dahi tek girişli olarak alındığı için ülkeden çıkış yapılması durumunda sonraki kullanımlar için geçersiz sayılacaktır.

Not: Dubai vizeleri BAE Göç İdaresi tarafından işleme alınır ve farklı acenteler üzerinden aynı anda başvuru yapılmamaktadır. Eğer işlemde olan vizeniz varsa veya geçerli vizeniz varsa ya da vizeniz süresi bittiğinden emin değilseniz mutlaka kontrol ettirip sonrasında vize başvurusunda bulunmanız tavsiye edilmektedir. Geçerli vizesi ve işlemde olan vize başvurusu var ise elektronik vize ret verilmektedir.

Dubai Vize Ücretleri

Dubai vize ücretleri havale olarak günlük kur üzerinden ödenir. Dubai vizeleri için Türkiye’den bireysel direkt başvuru kabul etmediği için aracı kurumlar üzerinden gerekli ödemeler yapılmaktadır. Başvuru için ödenmesi gereken miktarı günlük kur üzerinden hesaplanarak ödenebilir. Visa Prove danışmanlık olarak ödemenizi sizin adınıza ilgili temsilciliklere iletmekte yetkili aracı kurumdur.

Ödeme yapılırken Konsolosluk harçları KDV muaf olduğu için sadece Visa Prove danışmanlık ücreti üzerine KDV eklenmektedir.

 • Dubai 90 günlük tek girişli turistik vize ücret 225 $
 • Visa Prove danışmanlık ücreti 40 $+ KDV’dir.

Vize Uzatma

Vize uzatma yalnızca vizeyi temin eden aracı kurum uzatabilir. Kullanım süresi dolan vizelerle ülkeye kalmaya devam edilirse BAE kuralları gereği kalınan her gün için yüksek miktarlarda cezai yaptırım uygulanır.

BAE vizesi 7 Emirlik’ler Abu Dhabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resul-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn şehirlerin tamamı için geçerlidir. Genellikle Dubai vizesi olarak bilinen Birleşik Arap Emirlikleri vizesi tüm şehirleri için geçerlidir.

90 gün tek girişli Dubai Vizesibaşvuru işlemleriniz için Visa Prove uzmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Vize Danışmanımız Sizi Arasın

  Aşağıdaki formu doldurun, vize danışmanımız sizi arasın

  VisaProve WhatsApp
  Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?
  Call Now Button