90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

90 gün çok girişli dubai vizesi

90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

90 gün çok girişli vize türü süresiz durdurulmuştur. 90 gün Tek, 60 günlük tek girişli veya çok girişli vize tercih edebilirsiniz.

90 gün çok girişli Dubai vizesi BAE konsolosluk ve Elçilikleri resmi olarak vize hizmeti vermediği için Visa Prove bu vizeyi almak için akredite olan aracı kurumlar üzerinden vize başvurunuzu işleme aldırır.

Vize başvuruları BAE Göç İdaresi tarafından onaylanır ve elektronik onay olarak iletilir. Başvuru için aracı kurum olarak tüm işlemlerinizi uzmanlarımız ile iletişime geçerek başlatabilirsiniz.

90 gün uzun dönem çok girişli vize Umuma Mahsus Bordo pasaport sahibi olan kişilerin başvuru yapabileceği Dubai vize türüdür. Uzun dönem çok girişli başvurular Dubai’ye sık sık ticari toplantıları olan kişiler, turistik ziyaretler, aile arkadaş ziyaretleri, oturum vizesi almak isteyen, eğitim, aile birleşimi gibi oturum alacak kişilerin alabileceği vizedir. Oturum işlemleri için ülkeden giriş çıkış yapılması durumunda da geçerli olacağı için genellikle en çok tercih edilen uzun dönem tercih edilmektedir.

Türkiye’den Dubai seyahat etmek isteyen Birleşik Arap Emirlikleri hükümetinin Türkiye’ye uyguladığı vize prosedürü gereği ülkelerine seyahat etmeden önce elektronik vize alması gerekmektedir.

Hususi Yeşil pasaport, Hizmet Gri Pasaport ve Diplomatik Siyah Pasaport hamilleri kişiler Dubai seyahatlerinde 180 günde 90 günü aşmama şartı ile vizeden muaf tutulmuştur. Seyahat amacını kanıtlayan belgeler ile vize almadan seyahat edebilirler.

90 Gün Uzun Dönem Çok Girişli Vize için Gerekli Evraklar

 • Pasaportun (En az altı ay geçerli) kişisel bilgilerin yer aldığı renkli taratılmış ön yüzü
 • Ödeme yapıldığına dair dekont (Günlük kur üzerinden teyit alarak ödeme yapılır.)
 • Dubai vizesi için imzalı taahhütname (Taratıp iletilmektedir.)
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerden taratılmış oturum kartı

Başvuru için davetiye veya resmi onay zorunlu değil başvuru için pasaportun resimli ön yüzü taratılmış olması ilk aşama için yeterlidir. Renkli olarak taratılan pasaportun en az altı ay geçerli süresi olması zorunludur. 90 gün çok girişli vizelerde tercihen daha uzun süre geçerliliğini olan pasaport olmasıdır. Oturum alınacak süre içerisinde sorun yaşamamak için en az bir yıl geçerliliği olması tavsiye edilirlerde.

Vize sonuçlandığı tarih itibariyle başlatılır ve 58 gün içerisine kullanılması gerekmektedir. Verilen süreler içerisinde ülkeye giriş yapıldığında kullanılabilecek 90 günlük vize hakkı başlatılmış olur. Dubai’ye sık sık seyahat durumu olan kişiler hem ekonomik hem de zaman kazanmak açısında genellikle bu vizeyi tercih etmektedir.

Başvuru için hazırlanması gereken evrakları Visa Prove uzmanları ile iletişime geçip mail üzerinden tüm işlemler başlatılabilir.

Not: Dubai vizeleri BAE Göç İdaresi tarafından işleme alınır ve farklı acenteler üzerinden aynı anda başvuru yapılmamaktadır. Eğer işlemde olan vizeniz varsa veya geçerli vizeniz varsa ya da vizeniz süresi bittiğinden emin değilseniz mutlaka kontrol ettirip sonrasında vize başvurusunda bulunmanız tavsiye edilir.

Geçerli vizesi veya işlemde olan vize başvurusu var ise elektronik vize ret verilmektedir. 

Vize Ücretleri

Dubai vize ücretleri havale olarak günlük kur üzerinden ödenir. Dubai vizeleri için Türkiye’den bireysel direkt başvuru kabul etmediği için aracı kurumlar üzerinden gerekli ödemeler yapılmaktadır. Başvuru için ödenmesi gereken miktarı günlük kur üzerinden hesaplanarak ödenebilir. Visa prove danışmanlık olarak ödemenizi sizin adınıza ilgili temsilciliklere iletmekte yetkili aracı kurumdur.

Ödeme yapılırken Konsolosluk harçları KDV muaf olduğu için sadece Visa Prove danışmanlık ücreti üzerine KDV eklenmektedir.

 • Dubai 90 günlük çok girişli turistik vize ücret 518$
 • Visa Prove danışmanlık ücreti 40 $+ KDV’dir.

Vize uzatma yalnızca vizeyi temin eden aracı kurum uzatabilir. Kullanım süresi dolan vizelerle ülkeye kalmaya devam edilirse BAE kuralları gereği kalınan her gün için yüksek miktarlarda cezai yaptırım uygulanır.

BAE vizesi 7 Emirlik’ler Abu Dhabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resul-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn şehirlerin tamamı için geçerlidir. Genellikle Dubai vizesi olarak bilinen Birleşik Arap Emirlikleri vizesi tüm şehirleri için geçerlidir.

Dubai vize başvuru işlemleriniz için Visa Prove uzmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

  Vize Danışmanımız Sizi Arasın

  Aşağıdaki formu doldurun, vize danışmanımız sizi arasın

  VisaProve WhatsApp
  Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?
  Call Now Button