30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

30 gün çok girişli dubai vizesi

30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

30 gün çok girişli Dubai vizesi başvuruları BAE konsolosluk ve Elçilikleri resmi olarak vize hizmeti vermediği için Visa Prove bu vizeyi almak için akredite olan aracı kurumlar üzerinden vize başvurunuzu işleme aldırır. Vize başvuruları BAE Göç İdaresi tarafından onaylanır ve elektronik onay olarak iletilir. Başvuru için aracı kurum olarak tüm işlemlerinizi uzmanlarımız ile iletişime geçerek başlatabilirsiniz.

30 gün kısa dönem çok girişli Dubai vizesi Umuma Mahsus Bordo pasaport sahibi olan kişilerin başvuru yapabileceği Dubai vize türüdür. Ticari toplantılar, arkadaş ziyaretleri, turistik ziyaretler tercih edilir. Kısa süre içerisinde birden fazla ülkeye seyahat edilmesi gerekiyor, Türkiye’ye dönmeden veya birden fazla giriş çıkış yapılması gerekli ise kişilerin bu vizeyi alması tavsiye edilir. Eğer aynı ay içerisinde birkaç defa seyahat edilecekse ayrı ayrı vize almak yerine kısa dönem çok girişli vize kullanım, konsolosluk harcı ve zaman kazanma açısından kişilere kolaylık sağlar.

Türkiye’den Dubai seyahat etmek isteyen Birleşik Arap Emirlikleri hükümetinin Türkiye’ye uyguladığı vize prosedürü gereği ülkelerine seyahat etmeden önce elektronik vize alması gerekmektedir. Hususi Yeşil pasaport, Hizmet Gri Pasaport ve Diplomatik Siyah Pasaport hamilleri kişiler Dubai seyahatlerinde 180 günde 90 günü aşmama şartı ile vizeden muaf tutulmuştur. Seyahat amacını kanıtlayan belgeler ile vize almadan seyahat edebilirler.

30 Gün Başvuru için Gerekli Evraklar

 • Pasaportun (En az altı ay geçerli) kişisel bilgilerin yer aldığı renkli taratılmış ön yüzü
 • Ödeme yapıldığına dair dekont (Günlük kur üzerinden teyit alarak ödeme yapılır.)
 • Dubai vizesi için imzalı taahhütname (Taratıp iletilmektedir.)
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerden taratılmış oturum kartı

Başvuru için gerekli evraklar Visa prove temsilcilerine e mail olarak iletildiğinde işlemler başlatılır. Dubai vizesi için belgelerin asılları gerekli olmadığı için tüm evrakları taratıp mail olarak iletmek başvuru için yeterli olacaktır.

Vize onayı elektronik olarak, gelir seyahat etmeden önce renkli veya siyah-beyaz çıktısı alınması yeterlidir. Çok girişli Dubai vizesi almak için farklı bir prosedür gerekmeden talebe göre Dubai vizesi alınabilir. Başvuru sonuçlandığı tarihten itibaren 58 gün geçerlilik süresi başlar ve ülkeye girildiğinde 30 gün kalma hakkı verilir. Bu vize de farklı olarak ülkeye giriş yapıldığında vize kullanım hakkı bitmez 30 gün içerisinde ülkeye giriş çıkış yapma hakkı verilir.

Not: Dubai vizeleri BAE Göç İdaresi tarafından işleme alınır ve farklı acenteler üzerinden aynı anda başvuru yapılmamaktadır. Eğer işlemde olan vizeniz varsa veya geçerli vizeniz varsa ya da vizeniz süresi bittiğinden emin değilseniz mutlaka kontrol ettirip sonrasında vize başvurusunda bulunmanız tavsiye edilmektedir. Geçerli vizesi ve işlemde olan vize başvurusu var ise elektronik vize ret verilmektedir.

Dubai Vize Ücretleri

Dubai vize ücretleri havale olarak günlük kur üzerinden ödenir. Dubai vizeleri için Türkiye’den bireysel direkt başvuru kabul etmediği için aracı kurumlar üzerinden gerekli ödemeler yapılmaktadır. Başvuru için ödenmesi gereken miktarı günlük kur üzerinden hesaplanarak ödenebilir. Visa prove danışmanlık olarak ödemenizi sizin adınıza ilgili temsilciliklere iletmekte yetkili aracı kurumdur.

Ödeme yapılırken Konsolosluk harçları KDV muaf olduğu için sadece Visa Prove danışmanlık ücreti üzerine KDV eklenmektedir.

Dubai Vize Harcı

 • Dubai 30 gün çok girişli turistik vize ücreti 210 $
 • Visa Prove danışmanlık ücreti 40 $+ KDV’dir.

Vize uzatma yalnızca vizeyi temin eden aracı kurum uzatabilir. Kullanım süresi dolan vizelerle ülkeye kalmaya devam edilirse BAE kuralları gereği kalınan her gün için yüksek miktarlarda cezai yaptırım uygulanır.

BAE vizesi 7 Emirlik’ler Abu Dhabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resul-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn şehirlerin tamamı için geçerlidir. Genellikle Dubai vizesi olarak bilinen Birleşik Arap Emirlikleri vizesi tüm şehirleri için geçerlidir.

30 gün çok girişli Dubai vizesibaşvuru işlemleriniz için Visa Prove uzmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 gün çok girişli dubai vizesi2

  Vize Danışmanımız Sizi Arasın

  Aşağıdaki formu doldurun, vize danışmanımız sizi arasın

  VisaProve WhatsApp
  Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?
  Call Now Button